Twilight saga world.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight saga world.

Twilight saga role play.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nominacijų lapas.

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:15 am

Bet supranti, jeigu kitą mėnesį ir ne aš busiu, tai vistiek gali kitą žmogų įžeisti.
Aš manau, kad tą galima pakeisti į kita ką nors.
Pvz: forumo akys ir ausys. Tipo viską žino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:16 am

užbraukta šita tema,tay dar geruoju nesibaigs.. Nominacijų lapas. - Page 2 455665
Sandruciuk,tai kaip ten su šitu darysi? Nominacijų lapas. - Page 2 259384
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:17 am

pritariu,galima Nominacijų lapas. - Page 2 142741
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:20 am

O man atrodo, kad kaip tik reikia tokių, va mes su tokiu klasioke nusodinom. Bet šiaip reikia ir blogų, kad žmonės matytų kas negerai ir stengtųsi pasitaisyt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:23 am

nu gal,žodžiu čia reiktų laabai gerai viska apmastyt. Nominacijų lapas. - Page 2 952220
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:30 am

Nu tai ką aš tokio padariau, kad manęs kažkas nekenčia.???
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:52 am

Žinai ką? xDD
Vat pasakysiu.
Specialiai Tave paskyriau už tą nesveiką "aš negraži" kiek galima jaunimui kalt, kad visos moterys gražios, tai ne, prieštarauja man.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:57 am

Na supranti, ačiū, kad taip manai, bet aš taip nemanau ir rašau tiesiog savo nuomonę ir man nelabai svarbu ką apie mane mano kiti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 1:58 am

Jeigu aš manau, kad esu negraži, tai taip ir rašau ir netylėsiu kaip pelė po šluota ir nesakysiu, kad tai aš graži, jeigu aš taip nemanau....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:01 am

Tu nematai savęs iš šono.
Aš tuoj irgi užsisvaigsiu, kad esu negraži nes turiu riebalinį sluoksnį ir akuliorus nešioju, bet tai nežinau, kažkaip.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:03 am

Bet matau savo akimis ir jos nesigeri manimi...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:11 am

OO, žinai dar suskelsiu.
Jei Tau ir atrodo, kad esi negraži, vistiek bus kažkas, ką turėsi tobulo, akys, lūpos, plaukai, veidas kojos, liemuo ir t.t.
O jei turi kažką nuostabaus, vadinasi jau esi graži.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:13 am

Bet jeigu tik mano plaukai gražūs, tai veidas nepagražės.;DDDD
Aš tik pavyzdį daviau.;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:14 am

Bet Tu jau graži, nes turi kažkokią dalelę grožio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:16 am

Ai, nesiginčysiu, nes man atrodo taip,tau kitaip. Nors tavo šiek tiek teisybės (pagal mane) yra. Nominacijų lapas. - Page 2 524422
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 2:47 am

nuuu ir BAIGIAM!!!! visi yra gražūs savaip.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 5:21 pm

As manau kad reikia ir blogu itk jeigu forume nematot ikiruoliu tai rasykit "-" ir siaip visko nereik priimti uz gryna piniga o nuleist juokais :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 8:02 pm

O. Sakau Miglė kažkoks stebuklas, visus gerai nuteikia.
Aš už.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyTr. 10 21, 2009 11:04 pm

jo,teisingai pasakė Miglė.jeigu yra tai reik sakyt,bet dar manau reik argumentuot,o šiaip jeigu tokiu nemato tai tegu ir nerašo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyKv. 10 22, 2009 1:06 am

Nemanau, kad aš kažką tokio padariau, nes ir dar kai kas atsikalbinėjo ( nesakysiu kas, bet yra tokių. nenorėčiau, kad jie pakliūtų į mano vietą.), bet nesuprantu, kodėl tada aš..... Gal ant manęs čia kai kurie užsisėdę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyKv. 10 22, 2009 1:10 am

AŠ taip atsikalbinėjau,bet Miglė( pūkis) teisingai sakė,kad mes čia tikrai debiliškai darėm.
Dėl užsisėdimo tay ką aš žinau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyKv. 10 22, 2009 1:14 am

Nu, bet jeigu aš taip manau, nesakysiu, kad vat aš graži, nes tai nebūtų mano nuomonė....
Aš manau kitaip..
Iš dalies gal..., bet...nevisai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyKv. 10 22, 2009 1:27 am

aj nu žodžiu rašytčiau daug,bet tyliu ir apie šitą tema nieko neberašau. Nominacijų lapas. - Page 2 455665
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyPen. 10 23, 2009 12:04 am

Rose, aš viščiukas, bet nekreipiu dėmesio:DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 EmptyPen. 10 23, 2009 12:08 am

Viščiukas nėra blogai. ;DD
Tai skatina reikštis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nominacijų lapas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nominacijų lapas.   Nominacijų lapas. - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nominacijų lapas.
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight saga world. :: Ne į temą. :: Temų dežė.-
Pereiti į: