Twilight saga world.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight saga world.

Twilight saga role play.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 6:40 pm

Labadiena. Esu 13 metų. Einu į 7 kl. Rudi plaukai. Nukirpti !!!! (auginsiu, prižadu atsiauginsiu) dabar keršysiu mamai ir užsiauginsiu "indėniško" ilgio plaukus. xDD (t.y. ilgesnius už pečių) mwhahahahaha. (aišku vėliau vėl nusikirpsiu iki pusilgių) šiaip mėgstu trankyti debilams į galvas. Turiu myžnių šunį. Kartais jis mane užknisa, bet dažniausiai aš jį pakenčiu. Patinka twilight'o knygos. Filmai pusėtini. Patinka Dracula. Pamačiau šitą forumą ir įsimylėjau. Nesilankau čia dažnai nes viską greit pamirštu. Nu va vėl užėjau. Ą ą ą. Jaučiu šitas prisistatymas totalus šhit šhit šhit. Ai dar. Mėgstu loti. Emm. Mėgstu hip hop'ą (ne klausyt, o šokt) nekenčiu tck. Bet esu priverstas jį šokt. Ai nu tai. Wuf wuf čiau.
skype: lukosiuus

(stengiuosi nerukyti) (nesistengiu negerti)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 6:48 pm

Eina svilpti man patiko pabaiga xDDDD Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. 158913 Jegovas atradai! Sveiks! Tikiuosi sio frm nepamirsi..... Ne nu nymagu zvengas ima LIUX Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. 142741 ((manau man vel prireiks momento xDD ))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 6:56 pm

Pasistengsiu nepamiršt. Žinai ta atmintis vaikų... Telikai ir runeskeipai juk visokie smegenis praplauna.
Atgal į viršų Go down
Isabella Swan Cullen.

Isabella Swan Cullen.


Pranešimų skaičius : 627
Age : 26
Miestas : Forks/{LTU}
Galia : Apsauginis skydas.
Tikras vardas : Karolinuut. *
Personažo veidas : Kristen Stewart.

Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 8:00 pm

Migle, gali lūžt, paskolinsiu momento.;DD

Linksmas aprašymas.;D
Atgal į viršų Go down
http://www.jaunatis.forumotion.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 8:18 pm

Brač, nepatiko man xD
kaškas myli savo plaukus ir bla bla bla...
Atgal į viršų Go down
Milė Straider.

Milė Straider.


Pranešimų skaičius : 1068
Miestas : La Push.
Personažo veidas : Willa Holland.

Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 8:49 pm

Sveikas, liksmasis(ir būsimasis) indėne. ;DD
Ir būtinai, būtinai, būtinai nepamiršk šio forumo, nes linksmų žmogiukų reikia. ;D
Atgal į viršų Go down
https://twirp.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 9:46 pm

jO, iš aprašymO tai žvengiau;DDD
Kažkaip keista, kad bernui patinka Twilight'O knygOs, bet šaunuOlis.;DDD
MalOnu susipažinti;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:21 pm

Labas. !
Stengiuosi nekreipt dėmėsio į per daug romantiškas vietas (nors kartais ir jos nieko) o siužetas tai puikus. : D
Lėja aš dar plaukų nemyliu, bet tuoj, tuoj gal už metų mylėsiu.
Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. 417552
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:22 pm

;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:39 pm

Įdėk foto xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:50 pm

Šitam pc neturiu. :D
Ir šiaip, manau aš jum tos foto nekelsiu. :P
Jau geriau jūs įsivaizduokit mane tokį kokį ir įsivaizduojat. (nusišnekėjau)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:51 pm

Nu ikelk ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:53 pm

Šitam pc neturiu. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:55 pm

nuj nuj ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:56 pm

Rimtai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:56 pm

;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:58 pm

Laukiam xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 10:59 pm

aga ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:01 pm

Ej, kelk staigiai;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:04 pm

Tai kOkiam kOmpe turi?;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:04 pm

nee.
Nes prie kitų kompų tėvai sėdi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:04 pm

Kituose 2.
Šitas tėčio todėl neturiu šitam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:05 pm

O paskui tada įdėsi?;DD
NiekO sau 3 kOmpai, jeigu aš mOku skaičiuOti;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:07 pm

Gal ir įdėsiu. O kam jums ta foto? xD
Aha 3.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. EmptySk. 10 25, 2009 11:08 pm

Tai pas mus irgi 3 xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.   Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.Lukas.
Atgal į viršų 
Puslapis 125Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight saga world. :: Ne į temą. :: Temų dežė.-
Pereiti į: